Chceme vedieť nemecky

Dňa 14.2. 2017 sa žiaci šiestych ročníkov zapojili do projektu „Chceme vedieť nemecky“. Prostredníctvom vyškolených animátorov prežili úvodnú hodinu nemeckého jazyka plnú zaujímavých aktivít. Cieľom animačných hodín bolo hravou formou motivovať žiakov k výučbe nemeckého jazyka a zároveň poukázať na výhody ovládania viacerých cudzích jazykov, predovšetkým čo sa týka našej geografickej polohy. Prostredníctvom metódy zážitkového učenia si žiaci osvojili v krátkom čase niekoľko nemeckých slovíčok. Veríme, že ich to bude motivovať v nadobúdaní nových vedomostí aj do ďalšieho školského roka.

Chceme_vediet_nemecky_1  Chceme_vediet_nemecky_2  Chceme_vediet_nemecky_3

Chceme_vediet_nemecky_4  Chceme_vediet_nemecky_5