Okresné kolo nemeckej olympiády

Dňa 19.01.2017 sa uskutočnilo OK v nemeckom jazyku. Súťaže sa zúčastnili aj žiačky našej školy.
Kategóriu 1A reprezentovali žiačky: Vaneska Pagáčová VII.A, Julka Hatalová VII.B.
Kategóriu 1B reprezentovali žiačky: Monika Matajová IX.B, Rebeka Lejková IX.B.
Víťazkami okresného kola v kategórii 1A sa stali žiačky našej školy: Julka Hatalová - 1.miest, Vaneska Pagáčova – 2.miesto. Obe žiačky postupujú do krajského kola.
Víťazkou okresného kola v kategórii 1B sa stala žiačka našej školy Monika Matajová – 1.miesto a postupuje do krajského kola.

Našim žiačkam srdečne gratulujeme a želáme veľa síl v prehlbovaní nových vedomostí a úspechov aj v krajskom kole.

alt=  Okresne_kolo_nemeckej_olympiady_2017_2  Okresne_kolo_nemeckej_olympiady_2017_3