Vážení rodičia,

dovoľujem si Vás poprosiť v mene školy o darovanie 2% z Vašej dane. Prostriedky, ktoré Občianske združenie získava, pomôžu výrazným spôsobom zlepšiť materiálne vybavenie školy a prispieť k skvalitneniu nášho hlavného poslania. Získané prostriedky použijeme vo všetkých oblastiach výchovno - vzdelávacieho procesu. Vyhlásenie o poukázaní dane je k dispozícii TU.

UPOZORNENIE: z technických dôvodov nie je možné adresovať 2% priamo na naše občianske združenie "Červená ruža". Preto prosíme 2% poukázať na občianske združenie ANGELS. V prípade potreby nás prosím kontaktujte na t.č. 0908/932 674.

Za pochopenie a iniciatívnu pomoc Vám vopred ďakujem.

PaedDr. Mojmír Šrobár, riaditeľ školy