Exkurzia v Slovenskom raji 2015

V piatok 2. októbra sme sa so žiakmi 7.A, 8.B a 8.F vybrali obdivovať krásy Slovenského raja. Naša túra sa začala v Podlesku, odkiaľ sme sa vydali po zelenej značke do tiesňavy Suchá Belá. Po úvodnom úseku nás čakal náročnejší prechod tajomným svetom kaskád, vodopádov a roklín, kde sme sa popasovali s rebríkmi a reťazami. Pomocou drevených lávok sme sa dostali pod roklinu Misových vodopádov, odkiaľ sme pokračovali cez skalné okno k Okienkovému, Korytovému a Bočnému vodopádu. Na Kláštorisku sme si oddýchli, dobili energiu a vydali sa na cestu späť. Celý deň nám spríjemňovalo krásne jesenné počasie a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoločnú túru. 

Exkurzia v Slovenskom raji 1  Exkurzia v Slovenskom raji 2  Exkurzia v Slovenskom raji 3

Exkurzia v Slovenskom raji 4  Exkurzia v Slovenskom raji 5  Exkurzia v Slovenskom raji 6

Exkurzia v Slovenskom raji 7.jpg  Exkurzia v Slovenskom raji 8.jpg  Exkurzia v Slovenskom raji 9.jpg

Exkurzia v Slovenskom raji 10.jpg  Exkurzia v Slovenskom raji 11.jpg  Exkurzia v Slovenskom raji 12.jpg

Exkurzia v Slovenskom raji 13.jpg  Exkurzia v Slovenskom raji 14.jpg  Exkurzia v Slovenskom raji 15

 

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.