Svetová výstava Cosmos Discovery

V piatok 4. novembra sme s našimi žiakmi navštívili veľmi zaujímavú výstavu Cosmos Discovery v Bratislave. Videli sme stovky exponátov mapujúcich vývoj pilotovaných kozmických letov, viac ako 200 originálnych artefaktov z vesmírnych misií USA a ZSSR, reálne modely rakiet a raketoplánov. Žiaci mali možnosť vyskúšať si náročný výcvik kozmonautov, či najnovšie 3D technológie. Vrátili sme sa s množstvom zážitkov, na ktoré budeme dlho spomínať.

svetova vystava cosmos discovery 1  svetova vystava cosmos discovery 2  svetova vystava cosmos discovery 3

svetova vystava cosmos discovery 4  svetova vystava cosmos discovery 5  svetova vystava cosmos discovery 6

svetova vystava cosmos discovery 7  svetova vystava cosmos discovery 8  svetova vystava cosmos discovery 9

svetova vystava cosmos discovery 15  svetova vystava cosmos discovery 11  svetova vystava cosmos discovery 12