Aktuálne...

„NEMOŽNO MI ŤA NEĽÚBIŤ...“

...tak znie verš najdlhšej ľúbostnej básne sveta, ktorú napísal Sládkovič svojej Maríne. Za príbehom ich nenaplnenej lásky sme sa vybrali aj s našimi žiakmi. 16.5. sme navštívili Banku lásky v Banskej Štiavnici, kde pred našimi očami ožili postavy zarámované v obrazoch a celý príbeh nám rozpovedali. Zážitková prehliadka v rodnom dome Márie Pišlovej veľa naučila, potešila a inšpirovala nejedného z nás.

Nemozno_mi_ta_nelubit_1  Nemozno_mi_ta_nelubit_2  Nemozno_mi_ta_nelubit_3

Nemozno_mi_ta_nelubit_4  Nemozno_mi_ta_nelubit_5  Nemozno_mi_ta_nelubit_6

Nemozno_mi_ta_nelubit_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.