O princeznej so zlatou hviezdou na čele

Dňa 4.12.2015 sa naši žiaci zúčastnili divadelného predstavenia, v ktorom bola humorne a moderne spracovaná klasická rozprávka O princeznej so zlatou hviezdou na čele... (divadlo Clipperton). V predstavení sa striedali pesničky , krásne a vtipné scénky. Herci plynulo komunikovali aj s obecenstvom, čo žiakov veľmi potešilo. Moderné texty a rozhovory hercov sa našim žiakom veľmi páčili, čo vyjadrili na konci silným potleskom.

O princeznej so zlatou 1  O princeznej so zlatou 2  O princeznej so zlatou 3

O princeznej so zlatou 4  O princeznej so zlatou 5  O princeznej so zlatou 6

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.