Tajomná noc v škole

Každoročne sa žiaci štvrtých ročníkov lúčia s I. stupňom netradičným podujatím „Tajomnou nocou v škole.“ Ináč to nebolo ani tohto roku. Vybrali si na to magický dátum piatok 13. mája. Čakali ich športové zápolenia vo futbale, florbale, vybíjanej. Svoje svaly posilnili v posilňovni. Po športových aktivitách ich čakala sauna a perličkové vane. Večer nechýbala diskotéka ukončená ohňostrojom pred budovou školy. Ani film im nedodal odvahu pri polnočnom prechádzaní nočnou školou vysvietenou sviečkami. Na tento zážitok budú určite dlho spomínať.

Tajomna noc v skole 1  Tajomna noc v skole 2  Tajomna noc v skole 3

Tajomna noc v skole 4  Tajomna noc v skole 5  Tajomna noc v skole 6

Tajomna noc v skole 7

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.