Čitateľský maratón 2016

„Knihy sú pre ľudí tým, čím sú pre vtákov krídla.“

John Ruskin

Vo štvrtok 2. 6. 2016 sa u nás celý deň čítalo. Zapojili sme sa do aktivity Čítajme si 2016 http://www.ldi.sk/podujatia/citajme-si/citajme-si-2016/, ktorú už deviaty rok organizovala Linka detskej istoty. Cieľom podujatia bolo podporiť u detí záujem o knihy a čítanie. Čítalo sa vo viacerých mestách a na rôznych miestach na Slovensku súčasne. My sme čítali v školskej knižnici a v jazykovej učebni, kde sa každú hodinu striedali žiaci a na pokračovanie čítali vybrané knihy. Každý žiak sa po prečítaní jednej strany z vybranej knihy zapísal do prezenčnej listiny. Na konci vyučovania sme zistili, že sa do čitateľského maratónu zapojilo 257 žiakov prvého aj druhého stupňa.

Citatelsky maraton 2016 1   Citatelsky maraton 2016 2   Citatelsky maraton 2016 3

 Citatelsky maraton 2016 4   Citatelsky maraton 2016 5

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.