Objav v sebe talent

Zavítal k nám tanečný majster - umelec Miroslav "Bruise" Žilka, člen tanečnej skupiny Old School Brothers, ktorá vyhrala pred niekoľkými rokmi súťaž Slovensko má talent. Talentovaný, veľmi skromný, milý umelec deťom predviedol niekoľko tanečných štýlov, roztlieskal a roztancoval celú telocvičňu, naučil deti základné pohyby najnovších tancov, nakoniec urobil autogramiádu. So svojím programom " Objav v sebe talent" chodí po slovenských školách a ukazuje deťom krásu pohybu a vzbudzuje v nich radosť z tanca. Jeho prezývka Bruise - Modrina - znamená veľa pádov a modrín, ktoré získal pri nacvičovaní krkolomných tanečných kúskov. A jeho priezvisko dokazuje, že v ňom skutočne hrá každá žilka!

Objav_v_sebe_talent_1  Objav_v_sebe_talent_2  Objav_v_sebe_talent_3

Objav_v_sebe_talent_4 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.