Pasovačka prváčikov

Dňa 30.1.2020 boli naši prváčikovia pripravení stať sa právoplatnými žiakmi Základnej školy Klačno.V malej telocvični sa konala slávnosť pripravená práve pre nich – Pasovačka prváčikov , na ktorej boli dievčatá a chlapci z 1.A a 1.B. Na začiatku sa ku prítomným prihovoril p.riaditeľ a po jeho príhovore zahrala na ukulele peknú skladbičku žiačka 5.A triedy Sabínka Šalantayová. Potom naši prváčikovia predviedli prítomným, čo sa naučili a plnili úlohy, pri ktorých im pomáhali úžasní trpaslíkovia z 5.A triedy. Preskočili prekážky, prešli bránou odvahy, zjedli penový cukrík poznania a vypili nápoj múdrosti. Kráľovna trpaslíkov ich pasovala za právoplatných žiakov školy a z rúk p.zástupkyni dostali darček a pamätný list na tento deň. Odmenou pre prvákov bol potlesk ich rodičov i súrodencov. Nasledoval slávnostný sľub, ktorým potvrdili, že sa budú učiť a správať tak, ako sa na ozajstného prváčika patrí. Na záver si spolu veselo zaspievali a tým ukončili slávnosť. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa na tejto peknej akcii podieľali. Prváčikom prajeme, nech sa im v škole darí.

Pasovacka_prvakov_1  Pasovacka_prvakov_2  Pasovacka_prvakov_3

Pasovacka_prvakov_4  Pasovacka_prvakov_5  Pasovacka_prvakov_6

Pasovacka_prvakov_7  Pasovacka_prvakov_8  Pasovacka_prvakov_9

Pasovacka_prvakov_10  Pasovacka_prvakov_11  Pasovacka_prvakov_12

Pasovacka_prvakov_13  Pasovacka_prvakov_14 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.