MDD na 1. stupni našej školy

Vďaka iniciatíve našej pani učiteľky I. Vaníkovej mohli naši druháci, tretiaci a štvrtáci zažiť výnimočný MDD. Zúčastnili sa dobrodružnej hry pod názvom Escape-Room. Jedna z našich učební sa na chvíľu premenila na „kanceláriu agentov CIA“. Úlohou detí bolo pomôcť agentom dolapiť hackerov, ktorí sa „nabúrali“ do nášho školského systému s úmyslom získať cenné údaje. Nebolo to vôbec jednoduché – potrebná bola tímová spolupráca, riešenie záhadných úloh a indícií, a to všetko v určenom časovom limite. Nechýbalo napätie, atraktívna atmosféra a veľká radosť pri prestrihnutí toho správneho drôtika v počítači, vďaka ktorému sa všetci úspešne vrátili späť do reality.

MDD_na_1stupni_nasej_skoly_1  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_2  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_3

MDD_na_1stupni_nasej_skoly_4  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_5  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_6

MDD_na_1stupni_nasej_skoly_7  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_8  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_9

MDD_na_1stupni_nasej_skoly_10  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_11  MDD_na_1stupni_nasej_skoly_12

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.