Lyžiarsky kurz: Malino Brdo

Trvanie: 1.2.2023 - 7.2.2023 Počas piatich dní sme zažili husté sneženie, prudký vietor, veľkú zimu, ale aj slniečko a výborne pripravené lyžiarske trate. Ďakujeme inštruktorkám Zuzke a Miške, ktoré všetkých tých, ktorí sa v stredu postavili na lyže po prvýkrát,  dostali až na Zjazdovku, ktorú dokázali bezpečne zlyžovať. Tí, ktorí už lyžovať vedeli, zlepšili techniku a dostali možnosť vyskúšať sneh rôznej kvality, ako aj terénnych nerovností. Ďakujem všetkým žiakom za usilovnosť a veľké zlepšenie.
Výsledky lyžiarskej súťaže:
Slalom:
1. Filip Hanečák
2. Filip Ťupek
3. Tomáš Mortvoň
kombinácia:
1. Michal Vartovník
2. Tobias Lacina
3. Filip Teniak

Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_1  Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_2  Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_3

Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_4  Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_5  Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_6

Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_7  Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_8  Lyziarsky_kurz_Malino_Brdo_9