Šarkaniáda 2015

V sobotu 3.októbra 2015, v rámci zahájenia krúžkovej činnosti, sa žiaci našej školy a zároveň členovia ZÚ zúčastnili „Šarkaniády“, ktorú organizovalo CVČ Elán. Úžasné počasie znásobilo príjemne strávený voľný čas, a tak sa mohlo 32 žiakov I. stupňa vybrať na jesennú vychádzku cez Hrabovo na Kalváriu, kde sa to šarkanmi len tak hmýrilo. Túžba vidieť farebné lietajúce šarkany tancovať vysoko v povetrí prekonali všetky očakávania. Žiaci ukázali svoje schopnosti a zručnosti pri púšťaní šarkanov, ktoré si svojpomocne vyrobili podľa vlastného plánu alebo kúpili. Odmenou za účasť bol diplom, sladkosť a darček na pamiatku.

sarkaniada 1  sarkaniada 3  sarkaniada 2

sarkaniada 4  sarkaniada 5  sarkaniada 6