Prejav sa pohybom

Aj tento rok naši žiaci 1.stupňa zažili krásne dopoludnie s úžasným tanečníkom a človekom ako je pán Miroslav Bruise Žilka , ktorý k nám zavítal s programom : "Prejav sa pohybom".Keďže mnohí naši žiaci ho už mali tú česť poznať z minulého roka, veľmi sa tešili, že opäť uvidia a zažijú niečo neskutočné...A tak sa aj stalo 12.júna 2019...Svojim talentom a prejavom uchvátil všetkých, veľkých aj malých a určite inšpiroval naše tanečné talenty pokračovať v ich rozvoji...Opäť nesklamal a ukázal neskutočné pohyby a prácu s telom , pri ktorej mnohí naši žiaci zatajovali až dych. Perfektné boli aj časti, kedy deti boli zapojené do výuky tanca a takisto aj sa mohli prejaviť ako talenty v tanečnom súboji...Všetci odchádzali po autogramiáde spokojní a šťastní...

Prejav_sa_pohybom_1st_1  Prejav_sa_pohybom_1st_2  Prejav_sa_pohybom_1st_3

Prejav_sa_pohybom_1st_4  Prejav_sa_pohybom_1st_5  Prejav_sa_pohybom_1st_6