Aktuálne...

Kráľovstvo Hrabovo

V stredu 24. novembra sa žiaci 2. A triedy vybrali na dobrodružnú cestu „Kráľovstvom Hrabova“. Na tejto ceste sa dozvedeli veľa zaujímavosti o Hrabovskej doline, prezreli si sochy Medvedíkov Hrabovských, ktoré boli rozmiestnené v okolí vodnej nádrže. Žiaci mali možnosť vidieť v priamom prenose prácu umeleckých sochárov, ktorí boli nielen so Slovenska, ale i z Čiech.

Kralovstvo_Hrabovo_1  Kralovstvo_Hrabovo_2  Kralovstvo_Hrabovo_3

Kralovstvo_Hrabovo_4  Kralovstvo_Hrabovo_5  Kralovstvo_Hrabovo_6

Kralovstvo_Hrabovo_7  Kralovstvo_Hrabovo_8  Kralovstvo_Hrabovo_9

Kralovstvo_Hrabovo_10  Kralovstvo_Hrabovo_11  Kralovstvo_Hrabovo_12

Kralovstvo_Hrabovo_13  Kralovstvo_Hrabovo_14 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.