Budapešť

Je štvrtok ráno prvého júna, presne 05:45 a pred školou už na mňa číhajú traja nespavci. Do šiestej sa priestor pred školskou bránou zaplní a jeden nerozhodný cestovateľ ešte uteká domov hľadať pas. Autobus je zaparkovaný a decká nasadajú. Dnes je deň detí...Čo nás to čaká? S tridsiatimi deviatimi žiakmi našej školy vyrážame do Budapešti. Vrátime sa až zajtra, druhého júna, hádam ešte stihnú ísť na jarmok.

Naša sprievodkyňa pani Milka s červeným dáždnikom, nás čaká na Námestí hrdinov a trpezlivo odpovedá na zvedavé otázky. S pomocou p. uč. Liškovej st., p. uč. Drobúlovej a p. uč. Poliakovej sme nestratili ani jedného člena posádky a všetko počas dvoch dní vo veľkomeste išlo ako po masle.

Budapest_1  Budapest_2  Budapest_3

Budapest_4  Budapest_5  Budapest_6