Vrch Veľkofatranskej magistrály

V piatok 12. októbra sa žiaci 9.B a 7.A vybrali na vrch Veľkofatranskej magistrály- Ploskú (1532 m n. m.). Po nemálo strmom chodníku z Vyšných Revúc (720 m n. m.), zastávke na salaši, cez maľované obrazy prírody sa všetkým podarilo vyšľapať na ploský trávnatý vrch. Ak by ste chceli vidieť viac fotografií, tu je odkaz: https://www.facebook.com/zsklacno/posts/1863144750401216

Vrch_Velkofatranskej_magistraly_1  Vrch_Velkofatranskej_magistraly_2  Vrch_Velkofatranskej_magistraly_3

 Vrch_Velkofatranskej_magistraly_4  Vrch_Velkofatranskej_magistraly_5  Vrch_Velkofatranskej_magistraly_6

Vrch_Velkofatranskej_magistraly_7  Vrch_Velkofatranskej_magistraly_8  Vrch_Velkofatranskej_magistraly_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.