Interiér školy

V triedach a na chodbách vládne priateľská atmosféra, ktorá je výsledkom snaženia pedagogického zboru. Žiaci si v triedach udržujú poriadok a čistotu aj vďaka citlivo zvoleným triednym samosprávam. Výzdoba tried je v plnej organizácii triednych kolektívov. Chodby sú doménou učiteľov výtvarnej výchovy. Žiaci sa každý deň vracajú do vzorne upravených tried a ostatných priestorov školy zásluhou paní upratovačiek a pána školníka, ktorý promptne odstraňuje všetky zistené nedostatky.

skola1  skola2  skola3

skola4  skola5  skola6

skola7  skola8  skola9

skola10  skola11  skola12

skola13  skola14  skola15

skola16

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.