Odborné učebne

Máloktorá základná škola sa môže pochváliť takým množstvom nových moderne vybavených laboratórií a odborných učební. Multimediálna učebňa slúži na premietanie multimediálneho obsahu a tiež na rozbory futbalových zápasov, v chemickom laboratóriu sa žiaci naučia pracovať s rôznymi chemikáliami, vo fyzikálnom laboratóriu používame pri vyučovaní modernú prezentačnú techniku, počítačová učebňa s 22 kvalitnými počítačmi slúži na výuku informatiky.

chemia1  chemia2  chemia3

chemia4  chemia5  chemia6

chemia7  fyzika1  fyzika2

fyzika3  fyzika4  fyzika5

fyzika6  fyzika7  fyzika8

jazyky1  jazyky2  jazyky3

jazyky4  kniznica1  kniznica2

kniznica3  kniznica4  multimedia1

multimedia2  multimedia3  multimedia4

multimedia5  multimedia6  multimedia7

multimedia8  pocitac1  pocitac2

pocitac3  pocitac4  pocitac5

pocitac6  pocitac7  pocitac8

vytvarna1  vytvarna2  vytvarna3

vytvarna4

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.