Prognózy vývoja na trhu práce

Práve rozhodnutia žiakov a študentov o kariérnej a vzdelávacej ceste definujú štruktúru ponuky na trhu práce v budúcnosti, od ktorej sa odvíja aj situácia na trhu práce v budúcnosti a v konečnom dôsledku aj život jednotlivých osôb. Je preto veľmi dôležité, aby tieto rozhodnutia boli racionálne a aby tieto osoby mali dostupné relevantné informácie o uplatnení absolventov a perspektíve jednotlivých profesií.

Preto ponúkame štatistické údaje a prognózy spoločnosti TREXIMA Bratislava, spol. s r.o., ktorá tvorí krátkodobé a strednodobé prognózy vývoja na trhu práce v SR a jej jednotlivých regiónoch na základe aktuálneho stavu a trendov zamestnanosti, demografického vývoja a ďalších významných faktorov.