Spolupráca so Slovenským vodohospodárskym podnikom, š.p.

Hoci oficiálny koniec realizácie ESF projektu bol 31. augusta 2010, my stále pokračujeme v rozvíjaní pôvodných aktivít projektu. Najviac sme hrdí na moderné prírodovedné laboratórium s veľkým množstvom nových binokulárnych mikroskopov, stereoskopov a iných špičkových zariadení a tiež na Liptovskú ekologickú záhradu, v rámci ktorej sme vysadili približne 800 kusov drevín a rastlín z ôsmich prevažne prirodzených rastlinných spoločenstiev Liptova. V posledných dňoch sme do našej mokrade doplnili kmeň vŕby, za čo sa chceme poďakovať vedeniu aj pracovníkom ružomberskej prevádzky Slovenského vodohospodárskeho podniku, š.p.

Viac informácií o projekte nájdete na www.zahrada.zsklacnork.sk

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.