Počítače pre rodičov vo vestibule školy

Vážení rodičia,
do priestorov vestibulu školy sme umiestnili dva počítače zakúpené z prostriedkov EÚ, aby sme Vám umožnili vyhľadať si na internete rôzne informácie podľa Vašej potreby. Ide predovšetkým o údaje súvisiace so vzdelávaním Vašich detí (stránka školy, internetová žiacka knižka, stránky úradov, ...). Internetové pripojenie je zabezpečené proti nevhodnému obsahu. Pre spustenie počítačov spravidla stačí pohýbať myšou. Z pochopiteľných dôvodov sú priestory vestibulu školy monitorované kymerovým systémom v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Veríme, že naše služby budú pre Vás prínosom... 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.