Počítače od Mondi SCP, a.s. 2008

Autor projektu: PaedDr. Miloš Smetana

Základná škola získala v marci 2008 pätnásť počítačových zostáv značky Compaq od spoločnosti Mondi Business Paper SCP, a. s. Ručná výroba papiera v severoslovenskom meste Ružomberok, kde sa terajší závod nachádza, sa začala už v 17. storočí, postavením malej fabriky na papier. Dodnes prešla mnohými vývojovými zmenami až kým sa v roku 2004 nestala súčasťou medzinárodnej skupiny Mondi, ktorá s 51%-ným podielom akcií vlastní závod spoločne so slovenským akcionárom ECO-INVEST. Spoločnosť každoročne podporuje miestne školy darovaním použitej výpočtovej techniky, ktorá má pre vzdelávacie účely veľmi dobré parametre.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.