Odznak zdatnosti

Účastnícky certifikát Dárius Ovad 6.F, Martin Kuracina 8.F, Samuel Klimkovský 7.A, Tamara Vanyševová 9.A, Karin Bullová 8.A, Dominika Jacková 7.A, Kiara Valušeková 7.A Bronzový odznak zdatnosti Peter Konderík 6.F, Michal Konderík 6.F, Patrik Kurinský 6.F, Michal Matúš Tököly 9.F, Tomáš Gálik 8.F, Paulína Gregušová 6.A, Sára Vlková 9.A, Taylor Kušnírová 7.A, Tobias Lacina 7.A.

Strieborný odznak zdatnosti Marko Janák 6.F, Denis Tomko 8.F, Mirko Tobias Ján 8.F, Alex Kubík 8.F, Tadeáš Husár 9.F, Florián Baláž 9.F Zlatý odznak zdatnosti: Ľubomír Grujoski 6.F, Matej Gálik 9.F, Lukáš Fedor 9.F.

Odznak_zdatnosti_1  Odznak_zdatnosti_2  Odznak_zdatnosti_3

Odznak_zdatnosti_4  Odznak_zdatnosti_5  Odznak_zdatnosti_6

Odznak_zdatnosti_7

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.