Cezpoľný beh 2014

V piatok 26.9.2014 sa naši žiaci zúčastnili okresného kola v cezpoľnom behu a počínali si mimoriadne dobre. Dievčenské družstvo v zložení Daniela Smiešková, Oľga Pavúková, Nina Raksová a Alica Záchejová postúpilo do krajského kola. Chlapcom v zložení Ladislav Porubän, Tomáš Domiter, Tomáš Čakloš, Radovan Kmeť a Tomáš Kubík sa takisto podarilo postúpiť na krajské majstrovstvá. Málo vídanou vecou bolo, že všetci chlapci skončili na prvých piatich miestach. V ďalších pretekoch našim reprezentantom držíme palce.
Družstvo chlapcov (Ladislav Porubän, Tomáš Domiter, Radovan Kmeť) obsadilo na Krajských majstrovstvách v cezpoľnom behu 1. miesto a postúpilo na celoslovenské finále do Starej Ľubovne.  

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.