Miniolympiáda detského čitateľa - 1. stupeň

Dňa 27.3.2014 prebehla každoročná čitateľská súťaž "Miniolympiáda detského čitateľa" pre žiakov 3. a 4. ročníkov. Súťaže sa zúčastnilo 12 žiakov, ktorí prešli štyrmi kolami a postupne riešili úlohy zamerané na čitateľskú zručnosť a vedomosti z tejto oblasti. V príjemnej atmosfére sa súťažiacim darilo prechádzať jednotlivými úlohami, kde si overili svoje vedomosti z literatúry. Všetci úlohy vyriešili podľa svojich schopností. Najúspešnejší boli títo žiaci: 1. Liliana Kalósivá z 3.B, 2. Sara Bobulová zo 4.B a 3. Adela Babincová z 3.A, ktorým aj touto cestou blahoželáme. 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.