Školské kolo Gymnastického štvorboja - 1. stupeň 2014

V stredu 12.3.2014 bojovali gymnastky na školskom kole Gymnastického štvorboja o postup  na okresné kolo. V malej telocvični školy predviedli svoju šikovnosť, ohybnosť a pružnosť na gymnastickom koberci, hrazde, lavičke a v skoku. Prísne oči troch skúsených tréneriek posúdilo ich výkony a rozhodlo, že do okresného kola postúpia žiačky :
A kategórie – Lucia Šimková (2.B), Veronika Pindurová (2.B), Sabína Hlasicová (2.B), Paulína Myslivcová (2.A) a Vanesa Valičková (2.A)
B kategórie – Anna Bereníková (4.B), Emma Turanova (3.B), Paulína Palčinská (3.A) a Veronika Kouřimská (3.A)
Všetkým dievčatám držíme palce v apríli na okresnom kole!