Mimoriadne úspešná súťaž "Školské mlieko"

Od konca minulého roka prebiehala v slovenských školách súťaž, ktorú organizovala firma RAJO a.s. Úlohou žiakov bolo nakresliť svoju novú Brejky postavičku a pripísať príchuť, ktorú by chceli mať vo svojom školskom automate. Aj naši žiaci sa vo veľkom počte zapojili do tejto súťaže a získali super ceny. V rámci celého Slovenska získali naše žiačky dve z troch hlavných cien. Katka Hadačová a Monika Švidroňová sa tak tešia novým bicyklom, ďalších dvadsaťšesť žiakov získalo šnúrku Brejky s púzdrom na karty a štyria žiaci krásne pexesá. Blahoželáme všetkým! Šťastný úsmev na perách žiakov bol nielen z ceny, ale i z toho, že svojou prácou prispeli k vytvoreniu novej príchute (banánovej) do ich obľúbeného Brejkového automatu. Už teraz sa na ňu tešíme, ako aj na ovocné šťavy, ktoré tak akobrejky, zabezpečia u našich žiakov zlepšenie imunitného systému, kondície a teda - podporia zdravý vývin detí.

rajo1  rajo2  rajo3