Aktuálne...

ENGLISH ONE - Planéta vedomostí

V novembri sa žiaci našej školy zapojili do súťaže v anglickom jazyku EnglishOne, ktorú organizovalo Metodicko-pedagogické centrum v Bratislave. Pod vedením p. učiteľky Gejdošovej mohli súťažiť žiaci tretieho ročníka. Cieľom bolo hravou formou cez internet riešiť úlohy na web stránke Planéta vedomostí, ktoré pre nich p. učiteľka pripravila a zakódovala. Zapojili sa títo žiaci - 3.A: Meliska Pásztorová a Klaudia Mlynáriková, z 3. B : Stanka Gejdošová, Sandra Obdržáleková, Lucia Lopatková, Lucia Šilláková, Jakub Mrva, Saška Budiaková, Patrik Slotka, Skajka Kušnírová, Lukáš Janíček, Damián Pelc, Sara Sládeková, Lea Jeleníková, Timea Kokošková.

Po vyriešení desiatich úloh, vyplnení a odoslaní Hracej karty mohli vyhrať niektorú z krásnych cien - hodinu angličtiny s Celeste Buckhingham, výlet do Anglicka, tablety, xboxy, slúchadlá Beats a poukážky na nákup v kníhkupectve Panta Rhei. Z celého Slovenska sa zapojilo vyše 20 000 žiakov. Šťastie sa usmialo na žiačku z 3. B - Lucka Lopatková vyhrala xbox! Srdečne gratulujeme a budeme ďalej pracovať a hrať sa na stránke Planéta vedomostí, lebo je to zábavné a poučné.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.