Postrehový závod

V stredu 18. mája sa uskutočnil za Lesnou ulicou obľúbený Postrehový závod. Úlohou trojčlenných družstiev žiakov I. stupňa bolo nielen čo najrýchlejšie zabehnúť vyznačenú trať lesom, ale aj nájsť čo najviac ukrytých značiek. Hodnotili sa osobitne výsledky mladších a starších žiakov. Za mladších žiakov (1. a 2. ročník) vyhralo družstvo II. A triedy Matej Gálik, Monika Šedivá a Nelka Imrichová. Za starších žiakov (3. A 4. ročník) vyhralo družstvo IV.A triedy Mário Garai, Chiarka Kamanová a Sárka Koreňová. Za členov ZÚ bola odmenená aj Alica Imrichová a Meliska Pasztorová.

Postrehovy zavod 1  Postrehovy zavod 2  Postrehovy zavod 3

 

Postrehovy zavod 4   Postrehovy zavod 5  Postrehovy zavod 6

Postrehovy zavod 7  Postrehovy zavod 8  Postrehovy zavod 9

Postrehovy zavod 10

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.