Úspešní výtvarníci

V okresnej výtvarnej súťaži s protidrogovou tematikou ,,Krajší život bez drog...,, ktorú organizuje CVČ Elán v Ružomberku boli úspešní v IV. kategórii títo žiaci:

Paulína Konfálová (7.A), Lívia Hrušková (7.A), Lenka Kollárová (8.A), Peter Kozica (8.F)

Výstava výtvarných prác potrvá do konca januára 2017 v priestoroch Bjӧrnsonovho domu v Ružomberku.

V mesiaci október sa uskutočnila aj súťaž OZ ,,Partnerstvo pre MAS Dolný Liptov,, s názvom ,,Spájame sa pre rozvoj dolného Liptova,,. Odborná porota zaradila medzi ocenené práce aj práce žiakov našej školy z triedy 7.A:

Alexandry Mičudovej, Karin Palinayovej, Paulíny Chochelovej, Lívie Hruškovej a Miriam Pavúkovej.

Osobitne bola ocenená Alexandra Mičudová, ktorá vytvorila NAJLEPŠIU PRÁCU ZO VŠETKÝCH SÚŤAŽNÝCH PRÁC.

Srdečne Vás pozývame na výstavu uvedených diel do Synagógy v Ružomberku, ktorú budete môcť navštíviť až do 23. decembra 2016.

Uspesni vytvarnici 1
Alexandra Mičudová - najlepšia práca zo všetkých súťažných prác