Čitateľský oriešok 3

Žiaci 2.A, 2.B a 3.A sa zúčastnili 3. ročníka celoslovenskej čitateľsko- výtvarnej súťaže Čitateľský oriešok 3. Spolu so svojimi učiteľkami na hodinách čítali po dva zaujímavé príbehy z pracovných zošitov Tajomstvá sveta. Následne odpovedali na kontrolné otázky, či prečítanému textu aj porozumeli. Pokračovali výtvarným prevedením a spojili oba príbehy do jednej témy. Z množstva takmer 8 100 kresieb od tretiakov do finále v kategórii TRETÍ ROČNÍK vybrali 333 najkrajších prác medzi nimi boli práce našich dvoch žiakov Adama Vierika a Veroniky Sliačanovej z 3.A. Z množstva takmer 8 500 kresieb od druhákov do finále v kategórii DRUHÝ ROČNÍK vybrali tiež 333 najkrajších prác, kde bola úspešná Marianka Pavúková z 2.A. Postúpili tie práce, v ktorých sa žiakom najoriginálnejšie podarilo prepojiť dva prečítané texty.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.