2. kolo Coca cola cup vo futbale

Dňa 4.4.2017 sa konalo 2. kolo Coca cola cupu vo futbale. Našu školu reprezentovali žiaci športových tried 8. a 9. ročníka. Zúčastnili sa ho tímy:ZŠ M.R.Martákovej Liptovský Mikuláš,
ZŠ Hradná Liptovský Hrádok,
ZŠ Jozefa Hanulu Liptovské Sliače
ZŠ Klačno Ružomberok

Hralo sa systémom každý s každým. V prvom zápase turnaja sme zaznamenali víťazstvo proti ZŠ Hradná 8 :1. Následne naše družstvo čakal tím ZŠ M.R.Martákovej, nad ktorým sme vyhrali 6:0. Do posledného duelu sme šli taktiež s cieľom zvíťaziť. Čo sa nám aj podarilo výsledkom 4:0 s ZŠ Jozefa Hanulu Lip. Sliače. Žiaci predviedli počas celého turnaja veľmi pekný kolektívny výkon, ktorý im na konci priniesol odmenu vo forme vytúženého víťzstva a postupu do ďalšieho kola.

Sme radi, že môžeme prinášať takéto pozitívne informácie a chlapcom srdečne gratulujeme.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.