Fyzikálna olympiáda 2017

V utorok 16.5.2017 sa 4 dievčatá z našej školy zúčastnili okresného kola súťaže s názvom Archimediáda. Je to jedna z kategórií fyzikálnej olympiády pre ZŠ a osemročné gymnáziá. Súťaž nie je jednoduchá, ale dievčatá zabojovali a ukázali, že ich logický úsudok a dôvtip sú na veľmi dobrej úrovni. Všetky súťažiace sa stali úspešnými riešiteľkami a obsadili pekné miesta. Osobitne gratulujeme Paulíne Chochelovej, ktorá sa v tejto náročnej súťaži umiestnila na 1. mieste.

Ďalšími úspešnými boli Vanesa Pagáčová (4. miesto), Karolína Zachová (5. miesto) a Paulína Konfálová (7. miesto). Veríme, že budú takto úspešne pokračovať aj vo vyšších ročníkoch a ešte raz GRATULUJEME!!