Technická olympiáda - okresné kolo pre región Liptov

Dňa 30.11.2017 sa uskutočnila technická opympiáda na SOŠ polytechnická, kde sa zúčastnili naši žiaci Dávid Cigaňák, Branislav Nižnanský (obaja 9.A) a Marek Mičuda 7.B. Olympiáda mala teoretickú a praktickú časť. V kategorií A sa Dávid Cigaňák a Branislav Nižnanský umiestnili na peknom 2. mieste a v kategorií B sa Marek Mičuda umiestnil na 3. mieste. Pre deti to bola veľká skúsenosť hlavne v praktickej časti, kde museli vyrábať výrobok z dreva nakoľko naša škola nemá momentálne technické dielne a úspešne tak reprezentovali našu školu aj bez prípravy na praktickú časť. Ďakujeme žiakom za reprezentáciu a budúci rok sa zúčastnime Technickej olympiády opäť.

Technicka_olympiada_okresne_kolo_1  Technicka_olympiada_okresne_kolo_2  Technicka_olympiada_okresne_kolo_3

Technicka_olympiada_okresne_kolo_4  Technicka_olympiada_okresne_kolo_5  Technicka_olympiada_okresne_kolo_6

Technicka_olympiada_okresne_kolo_7  Technicka_olympiada_okresne_kolo_8  Technicka_olympiada_okresne_kolo_9

Technicka_olympiada_okresne_kolo_10