VEČER GRASSROOTS FUTBALU OCENIL AJ NÁŠHO ŠIKOVNÉHO ADAMA RAJNOHU

V nedeľu večer 24. februára 2019 sa opäť rozdávali ocenenia počas slávnostného galavečera Grassroots futbalu za rok 2018. Medzi ocenenými bol aj náš žiak Adam Rajnoha ako futbalista jubilejného 20. ročníka McDonald´s Cupu.

Významné ocenenie si Adam prevzal z rúk Petra Halaja, regionálneho koordinátora tréningového procesu športovo talentovanej mládeže SFZ pre SsFZ.

Adamov školský futbalový tím v minulom ročníku McDonald´s Cupu veľmi úspešne prešiel všetkými kolami až na Majstrovstvá Slovenska v Poprade. Šikovní mladí futbalisti sa dostali do finále a obsadili striebornú priečku, ako druhá najlepšia základná škola spomedzi 948 prihlásených slovenských škôl. Adam bol zároveň vyhlásený za najlepšieho hráča MS. Z ocenenia SFZ Talent roka 2018 sa Adamko veľmi tešil. A nielen sám. Na galavečer sa ponáhľal z futbalového sústredenia a zápasu v Korni spolu s hrdými rodičmi a starým otcom. Futbal hrá už päť rokov, chce v ňom úspešne pokračovať. Jeho futbalovým vzorom je Eden Hazard. Keby si mohol vybrať, v budúcnosti by najradšej hral za anglický futbalový klub Liverpool FC. Adamova rodina šikovného syna zo všetkých síl podporuje, no namiesto upršaného Anglicka by ho radi videli hrať v slnečnom Taliansku, kde by sa za ním možno aj presťahovali.

Adamovi srdečne gratulujeme a želáme veľa podobných úspechov.