Pytagoriáda P3 a P4

Pytagoriáda je matematická súťaž, v ktorej okrem správnosti vypočítaných príkladov rozhoduje aj čas, za ktorý žiaci vypočítajú dané príklady. Za správnosť a za čas vypočítaných príkladov sa prideľujú príslušné body. Výsledné hodnotenie bodov sa teda skladá z dvoch položiek, z bodov za správnosť a z bodov za čas. Tretiaci absolvovali túto súťaž prvýkrát a popasovali sa s ňou vynikajúco.

Najúspešnejší žiaci 3. ročníka: Mäsiar Dávid – 24 bodov, Večerek Oliver – 21 bodov, Rapoš Oliver -19 bodov, Šmida Matej – 15 bodov.

Najúspešnejší žiaci 4. ročníka: Straňák Lukáš – 22 bodov, Fliegová Laura -20 bodov, Leštinský Matúš – 20 bodov, Gerbová Ema – 19 bodov, Kušnírová Taylor -19 bodov, Vrana Tomáš – 17 bodov.

Všetkým gratulujeme...

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.