Okresné kolo Geografickej olympiády 2020

6. februára sa naši žiaci zúčastnili okresného kola Geografickej olympiády. S ostatnými geografmi si zmerali sily Matej Zvada, Tomáš Gálik, Lenka Ludrovcová, Emma Ondrušová, Sebastián Podhorány, Adam Rajnoha, Timotej Božek, Paulína Palčinská a Patrik Ondruš. Nesklamali a ôsmi z nich sa stali úspešnými riešiteľmi. Opäť sme sa umiestnili aj na víťazných priečkach.

Maťko Zvada obsadil 2.miesto v kategórii G, Lenka Ludrovcová si vybojovala 2. miesto v kategórii F, Timo Božek sa umiestnil na 3.mieste v kategórii E a Paulínka Palčinská v tejto kategórii zvíťazila.

Za skvelú reprezentáciu školy všetkým ďakujeme.

Lenke, Timovi a Paulínke držíme palce v krajskom kole.

Okresne_kolo_Geografickej_olympiady_2020_1  Okresne_kolo_Geografickej_olympiady_2020_2  Okresne_kolo_Geografickej_olympiady_2020_3

Okresne_kolo_Geografickej_olympiady_2020_4