1. a 3. miesto v okresnom kole súťaže Top fotografia

Ľudia majú rôzne záľuby, ktorým sa venujú vo voľnom čase a určitým spôsobom ich napĺňajú. Aj fotografovanie je jedným z úžasných koníčkov, ktoré môže neskôr prerásť do celoživotnej záľuby či dokonca živobytia. O prvé krôčiky vnímať a zachytávať krásne veci sa pokúsili aj žiaci 3.B, ktorí sa v spolupráci so svojou triednou učiteľkou prihlásili do súťaže CVČ Elán "Top fotografia". Odborná porota v okresnom kole ocenila Nazirku Hamdanovú 1. miestom za fotografiu "Jarný výbuch" a 3. miestom Samuela Bullu za "Fialovú krásku". Výhercom aj všetkým zúčastneným žiakom blahoželáme a prajeme veľa ďalších krásnych záberov.

1a3_miesto_v_okresnom_kole_sutaze_Top_fotografia_1  1a3_miesto_v_okresnom_kole_sutaze_Top_fotografia_2  1a3_miesto_v_okresnom_kole_sutaze_Top_fotografia_3

1a3_miesto_v_okresnom_kole_sutaze_Top_fotografia_4  1a3_miesto_v_okresnom_kole_sutaze_Top_fotografia_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.