ELÁN magazín

Prvé číslo ELÁN magazínu k dispozícii na stiahnutie TU.

Súkromná základná umelecká škola Dotyk

Súkromná základná umelecká škola Dotyk pozýva všetky deti na zápis nových žiakov. V školskom roku 2021/2022 Otvárame výtvarný, tanečný a hudobný odbor. Štúdium v našej škole je bezplatné. Ak chcete rozvíjať svoj talent naplno, budeme radi ak sa k nám pridáte. Tešíme sa na nové talenty.

Zápisný lístok stravníka

Zápisný lístok stravníka pre školský rok 2021/2022 je možné stiahnuť TU.

Oznam

Vážení rodičia,

v čase letných prázdnin má naša škola stránkové dni nasledovne:

6.7. – 8.7. od 08:00 do 12:00 hod.

23.8. – 31.08. od 08:00 do 12:00 hod.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať:

telefonicky:  0905 714 817, 044/4322702

Prajeme pekné prázdniny.

Stredné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja

Vážení rodičia, milí žiaci - odbor školstva a športu ŽSK si Vás dovoľuje informovať o spustení webovej stánky o stredných školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja www.mojastredna.sk. Na stránke je možné si stiahnuť brožúru stredných škôl 2021.

POMOC PRE ŽIAKOV A RODIČOV

Pomoc_pre_ziakov_a_rodicov