Aktuálne...

Noc v škole

Noc v škole majú naši štvrtáci úspešne za sebou. Program začal ako inak športovo a akčne - hral sa futbal, ping pong, cvičilo sa na fitloptách alebo súťažilo v družstvách. Po zaslúženom oddychu a osviežení prišla na rad diskotéka, v ktorej najlepší tanečníci a tanečnice mohli získať pekné ceny. Po večeri čakal na deti relax vo vírivke a saune, a keď už bola veľká tma, tí odvážni (čiže všetci) sa pustili do pátracej skupinovej hry - hľadali čísla ukryté v tmavej chodbe našej školy... Najlepšia pátracia skupina opäť neodišla naprázdno. Okolo 23.hod. sa už každý uložil do svojho spacáčika, aby po prečítaní rozprávky mohol snívať svoj sen na školskej žinenke. Po rannej hygiene, upratovaní a rozprávaní sa všetci spokojne vrátili domov - veď tým najlepším zážitkom bolo to, že sme mohli byť spolu.

Noc_v_skole_1  Noc_v_skole_2  Noc_v_skole_3

Noc_v_skole_4  Noc_v_skole_5  Noc_v_skole_6

Noc_v_skole_7  Noc_v_skole_8  Noc_v_skole_9

Noc_v_skole_10  Noc_v_skole_11  Noc_v_skole_12

Noc_v_skole_13  Noc_v_skole_14  Noc_v_skole_15

Noc_v_skole_16  Noc_v_skole_17  Noc_v_skole_18

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.