Siedmaci v Nitre

Naši siedmaci túžili po veľkom meste. Tak sme spolu zažili moderné veľké slovenské mesto so zaujímavou a bohatou históriou. Boli sme v Nitre, kde kedysi panoval kráľ Svätopluk. Zopakovali sme si Veľkomoravskú ríšu, želali splnenie tajných prianí, hladkajúc nohu sochy Corgoňa a veriac, že legenda o ňom je pravdivá.V bazilike sv. Emeráma sme sa naučili rozoznávať umenie v románskom, barokovom a gotickom slohu. Žasli sme nad spôsobom pustovníckeho života sv. Svorada - patróna mesta. Popritom sme hľadali STRATENÝ POKLAD NITRIANSKEHO HRADU. A našli? Našli?? Veru našli! Ten si budú deti pamätať ešte veeeeľmi dlho🙂Miestami sme sa strácali v dave, ale to už k veľkému mestu patrí. Zažiť a pritom zmúdrieť - my to máme takto radi!!🙂

Siedmaci_v_Nitre_1  Siedmaci_v_Nitre_2  Siedmaci_v_Nitre_3

Siedmaci_v_Nitre_4  Siedmaci_v_Nitre_5  Siedmaci_v_Nitre_6

Siedmaci_v_Nitre_7  Siedmaci_v_Nitre_8  Siedmaci_v_Nitre_9

Siedmaci_v_Nitre_10  Siedmaci_v_Nitre_11 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.