English party

Žiaci 6.A sa rozlúčili s vyučovaním anglického jazyka v školskom roku 2015/16 v štýle anglických tradícií. Práve v čase, keď Briti oslavovali 90. narodeniny kráľovnej Alžbety II., ani my sme nechceli ostať bokom. Na záver tohto školského roka sme si pripravili štýlovú English party. Predpísaný DRESS CODE bol tvorený v typických anglických farbách ( biela, modrá, červená ), chlapci siahli po sakách v štýle anglických lordov, dievčatá dali prednosť oblečeniu podobnému školským uniformám. Nezabudli sme ani na typické občerstvenie, podával sa čierny čaj s mliekom a maslové sušienky. K dobrej nálade prispela anglická hudobná produkcia, v podaní neprekonaných Beatles a čas sme si spestrili aj rôznymi jazykovými a spoločenskými hrami. Vydarená akcia, ktorú si radi zopakujeme aj v budúcnosti.

English party 1  English party 2  English party 3

English party 4  English party 5

 

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.