Máme v škole Mikuláša!!!

Warning! Každý kto sa bojí nech sem nelezie...náš MALÝ SVET PREPADOL Základnú školu Klačno aj s ich krásne slovenským repertoárom: precestovali sme hrady, zámky, Krupinu, Svidník, Kamzík, Marhát, Petránky........a Mikuláš bol tvrdo skúšaný, čo z toho pozná! Tak celý 1.stupeň ďakuje všetkým, ktorí priložili ruku k dielu a toto milé dielko pre nás pripravili..... PS: končím, idem si užiť krásneho MIKULÁŠA ;-)

Mame_v_skole_Mikulasa_8  Mame_v_skole_Mikulasa_2  Mame_v_skole_Mikulasa_3

Mame_v_skole_Mikulasa_4  Mame_v_skole_Mikulasa_5  Mame_v_skole_Mikulasa_6

Mame_v_skole_Mikulasa_1  Mame_v_skole_Mikulasa_7  Mame_v_skole_Mikulasa_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.