NAŠA KRAJINA - SLOVENSKO

NAŠA KRAJINA - SLOVENSKO Vedeli by ste meno rodáka, ktorý sa pričinil o to, aby sme sa dnes učili v škole po slovensky? Dáme Vám indíciu - nebýval ďalej ako 2 km. Správne: ANDREJ HLINKA. Tak, a k tejto osobnosti sa viaže celá naša slovenská história, a aby sme sa nečudovali, že naše deti DEJEPIS príliš nepoznajú, uchopili sme to z iného uhla. Teraz ešte túžia, tak sme im čo to o Vavrovi Šrobárovi, Martinskej deklarácii, vzniku ČSR, či pomaďarčovaní národa povedali. Čuduj sa svete - počúvali. Vraví sa: Keď ťa vyhodia dvermi, tak vôjdi oknom. A to skúsime aj v tom našom školstve:-). Uvidíme, či to prinesie osoh.

Naša_krajina_Slovensko_1  Naša_krajina_Slovensko_2  Naša_krajina_Slovensko_3

Naša_krajina_Slovensko_4  Naša_krajina_Slovensko_5  Naša_krajina_Slovensko_6