Výroba adventných vencov

Tešme sa! Buďme ako deti! Tie iskierky v ich očiach sú prejavom, že sa to skutočne oplatí. Keď sa zoznamovali s adventnými vencami, slovenským tradičným remeslom ručnej výroby, tak sa ich radosť dala MERAŤ, ale nikto by nečakal, že príprava na VIANOČNÚ AKADÉMIU ich tak poteší. Keď zistili, že na Luciu sa ich babky potierali múkov, na Ondreja triasli plotom, popisovali si lístky s menami ich budúcich ženíchov, chodili do kurníka počúvať kohúta alebo sliepku... , tak ich prekvapenie bolo ÚPLNÉ. Veď počkajte, keď Vás dnes budú spovedať. Držte nám teda prsty...nech to dobre dopadne. ZAČÍNAME!!!

Vyroba_adventnych_vencov_1  Vyroba_adventnych_vencov_2  Vyroba_adventnych_vencov_3

Vyroba_adventnych_vencov_4  Vyroba_adventnych_vencov_5  Vyroba_adventnych_vencov_6

Vyroba_adventnych_vencov_7  Vyroba_adventnych_vencov_8  Vyroba_adventnych_vencov_9

Vyroba_adventnych_vencov_10  Vyroba_adventnych_vencov_11  Vyroba_adventnych_vencov_12

Vyroba_adventnych_vencov_13  Vyroba_adventnych_vencov_14 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.