Aj k nám prišiel Mikuláš

Tak ako po iné roky, aj tento rok k nám zavítal sv. Mikuláš. Ako inak, neprišiel sám, ale spoločnosť mu robili anjeli aj čertíci. Naši žiaci neváhali, a potešili sv. Mikuláša básničkami, piesňami, vinšami a tancom. Ich snaha neostala bez odmeny – každý si odniesol balíček plný dobrôt. Na záver radosť z jeho návštevy všetci prežili na spoločnej Mikulášskej tancovačke.

Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_1  Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_2  Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_3

 Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_4  Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_5  Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_6

Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_7  Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_8  Aj_k_nam_prisiel_Mikulas_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.