Bolo u nás divadielko...

Našich prvákov a štvrtákov navštívilo v pondelok skvelé divadielko NatraKY, ktoré nám zahralo interaktívne divadelné predstavenie Rozprávka z mlyna. Príbeh bol o tom, ako sa podarilo odvážnemu a pracovitému mlynárovi Vavrovi a jeho vernému kamarátovi kohútikovi Pierovi zachrániť zakliatu princeznú. Rozprávke nechýbal humor a vtip, občas hercov vystriedali bábky a princeznú si nakoniec zahrala naša pani učiteľka Ivka. Všetci sme si pripomenuli, že v priateľstve je dôležitá vernosť a úcta, a že dobro a odvaha vždy zlo porazia.

Bolo_u_nas_divadielko_1  Bolo_u_nas_divadielko_2  Bolo_u_nas_divadielko_3

 Bolo_u_nas_divadielko_4 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.