Deň otvorených dverí

V sobotu, dňa 23.2.2019, sa uskutočnil Deň otvorených dverí. Budúcich prváčikov a ich rodičov pri vstupe do školy privítal detektív, ktorý ich naviedol na cestu plnú veselých aktivít a hier „po stopách žiačika Adamka“. Tajomnou cestou ich sprevádzali učitelia a asistenti – naši ochotní žiaci. Deti na jednotlivých stanovištiach vyskúšali interaktívnu tabuľu, losovali tombolu, skladali z lega, lovili ryby, oboznámili sa s vírivkou i saunou. Svoju šikovnosť predviedli pri hádzaní loptičky a fyzickú zdatnosť otestovali pri gymnastických prekážkach. Na konci cesty všetkých čakala odmena a posedenie pri občerstvení. Rodičia mali možnosť oboznámiť sa s priestormi školy a nahliadnuť do odborných učební. Všetci sme si tento deň dobre užili a tešíme sa zasa o rok!

Den_otvorenych_dveri_1  Den_otvorenych_dveri_2  Den_otvorenych_dveri_3

Den_otvorenych_dveri_4  Den_otvorenych_dveri_5  Den_otvorenych_dveri_6

Den_otvorenych_dveri_7  Den_otvorenych_dveri_8  Den_otvorenych_dveri_9

Den_otvorenych_dveri_10  Den_otvorenych_dveri_11  Den_otvorenych_dveri_12

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.